5 Tips about ekonomi haberleri You Can Use Today

Ama genel olarak bakıldığında hayatları boyunca herkesin karşılaştığı sorunlarla onlar da yüzleşebiliyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, '3 ay peş peşe sadece asgari ödeme yapan kart sahibinin kartı kullanıma kapanacak' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Bu durum ucuz yemek arayan halkı belediyelerin işlettiği lokantalara yöneltiyor. İzmir Buca’daki belediye lokantasına gelenler, en temel ihtiyaç olan karnını doyurmayı en ucuz şekilde karşılamaya çalıştıklarını söylüyor

Geçen yıl halka refah vadederek yeniden iş başına gelen iktidarın birinci yılı ağır faturayla

Kurbanlık hayvanı istediği fiyattan almak için dakikalarca pazarlık yaptı: Benim için zarar et İsmail

Herkes uzun süre onu bir milyarderin varisi olduğu halde bu dev mirasın sadece "kuruşundan" faydalanmasıyla konuştu. Yaptığı ilk evlilik ihanetle sonuçlandı. Ardından ikinci kez yuva kurdu ve beş tane çocuk doğurdu. Ama bu bile ailesini koruyamadı, kocasıyla yollarını ayırdı.

Aslında TV ve sinema dünyasında senaryo gereği sevgili olan iki oyuncunun gerçekten birbirleri içinside aşka düşüp evlenmesi şaşılacak bir durum değil. Kamera karşısındaki o yakınlaşma, gün geliyor kamera kapanınca da devam ediyor.

İlgili Haberler Mardin'de four yaşındaki Asmin'in imdadına ambulans uçak yetişti Erbakan'dan 'İslam birliği' açıklaması Tek kelimeyle vahşet!

Her zamankinden daha yaygın bir şekilde kullanılan "toksik ebeveynlik" kavramı ne anlama geliyor? Ne kadar yaygın bir sorun?

Afişe kızıp oyunculuğu bıraktı bakın şimdi ne yapıyor? İşte Hababam Sınıfı'nın Bozum Cahit'i Cengiz Nezir'in değişimi!

Sinemanın neredeyse thirty yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

Küresel bölünme kur stresi yaratıyor Bugün TÜİK tarafından mightıs ayı enflasyon verisi açıklanacak lakin yaklaşık bir yıldır bize anlatılan zirveye... Bir sigara grubuna Ekonomi Haberleri daha zam geldi Son dakika gelişmesi... May perhapsıs ayında birçOkay sigara grubuna zam gelmesinin ardından, haziran ayında da zam gelmeye devam ediyor. Son olarak Korea Tobacco and Ginseng Corporation (KT&G) grubu... Suudi petrol devinin hisselerine yoğun talep Suudi petrol devi Saudi Aramco'nun twelve milyar dolarlık hisse satışı, işlemlerin başlamasının ardından kısa bir Ekonomi Haberleri sürede alıcılarını buldu. Aramco'nun hisse satışına gelen talebin ne kadarının yabancı yatırımcılardan geldiği belli olmadı. 120 yıllık gelenek sona eriyor: Cenevre otomobil fuarı adres değiştiriyor Dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında yer alan Cenevre Son dakika Otomobil Fuarı'nın azalan talep nedeniyle bir sonraki etkinliğinin Katar'da yapılması planlanıyor.

Real Madrid, dün kazandığı Şampiyonlar Ligi kupasını ayağının tozuyla L'Almudena Katedralindeki pazar ayinine getirip papazlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BİST hisse verileri fifteen dakika gecikmelidir. BİST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.

Açlık ve yoksulluk sınırı ile ilgili rakamlar ise korkutucu tabloyu ortaya koyarken emeklinin refahı için sortüller konuşuluyor. SGK Başuzmanı İsa Karakaş, emeklinin zammı ile ilgili beklentileri değerlendirdi.

Türkiye’nin en etkin haber sitesi Haber7'nin son dakika haberleri sayfasına hoş geldiniz. En güncel haberleri ve son dakika gelişmelerini Haber seven üzerinden takip edebilir; mobil uygulamalarımızla anında haberdar olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *